Відгуки про компанію ОптМаркет
- Сергій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Плівка дійсно захищає від сонця, але з такою спекою.. у нас сонячна сторона, 4й поверх, доводиться вмикати ще й вентилятор, але з плівкою всеодно не так спекотно..
- Михайло І.
- Наталья Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Ж.
- Надія О.
- Юлія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Антон Я.
- Володимир Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
