Відгуки про компанію ОптМаркет
- Сергей М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все гаразд, замовлення отримано.
- Владимир Ш.
Пленку докуплял.качеством доволен,те негативные коменты следуют из неправильной усадки феном,не перегревать аккуратно прогреть и все будет норм.всем мира.
- Василь М.
- Сергій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Бобитко Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Мария С.
- Микола А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер!
Плівка виконує свої функції - Покупець
- Наталия Г.
Клеїться на вікна дуже легко,плівка на вікні зовсім не помітна
- Володимир Г.
